ege adisyon'da %57'e varan indirim fırsatını kaçırma! 0346 512 69 71 ya da Demo İste


EGE ADİSYON
BİLGİLENDİRME MERKEZİ


Sizlere yardımcı olmak için buradayız.


Ön Bilgilendirme

Ege Adisyon, basit arayüzü ile kolayca kullanmanıza imkan sağlayarak eğitim zamanından tasarruf etmenizi sağlıyor.

İncele 

Kullanım Talimatları

Ege Adisyon' anında başlamak için gerekli talimatları bu bölümden inceleyebilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım Talimatları 

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmenizindeki verimliliğinizi arttırabilmeniz için buradayız. Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Soru & Cevapları İnceleyin 

Bize Yazın

Ege Adisyon olarak aklınıza takılan tüm sorularınız için hızlı çözümler sunuyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için destek vermeye hazırız.

  bilgi@egebilisim.net

Bizi Arayın

Adisyo'yu eğitim gerektirmeden kolayca kullanmanıza olanak sağlacak kullanım videolarımız sizi bekliyor

  +90 0346 512 80 28

EGE ADİSYON İLE TANIŞIN

İşletmenizin Tüm İhtiyaçlarını Ege Adisyon ile Yönetin

 • Ege Adisyon eğitim gerektirmez. Hızlı kurulum kolay kullanım.
 • İster tablet, ister telefon! Tüm cihazlardan kullanabilme imkanı sunuyoruz.
 • Ege Adisyon ile işlemlerinizin her verisi bulut tabanımızda güvende!

Ege Adisyon Sistemi ve QR Dijital Menü Yazılımı gelişmiş bir dünyada ihtiyacınız olan yenilikçi çözümleri en son teknoloji ile sunar. Tüm cihazlarda çalışır sistemin esnekliği ve avantajlarını sunmakla kalmaz, sizi altyapı yatırımlarından kurtarır. Sezgisel tasarımı sayesinde kolay öğrenilir, Eğitim maliyeti ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Sizi Arayalım mı?

NEDEN BİZ?

Ege Adisyon %100 İşletme Dostu!Eğitim gerektirmeden, ürünlerinizi tanımlar ve dakikalar içinde sipariş almaya başlarsınız. Ege Adisyon ile günlük, haftalık, aylık, yıllık, iki tarih arası ve saat arası olarak yapmış olduğunuz tüm satışlarınızın takibini yapabilirsiniz.

Uygun Yatırım Malilyeti

Ege Adisyonu kullanmak için lisans satın almanız gerekmez. Abonelik/üyelik sistemi sayesinde aylık veya yıllık olarak ödersiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Ege Adisyon herhangi bir eğitim gerektirmez. Hızlı ve kullanışlı arayüzü ile dakikalar içerisinde tecrübe kazandırır.

Tüm Cihazlarla Uyumlu

Ege Adisyon, sizi tek bir cihaz kullanmaya zorlamaz. İnternet olan herhangi bir cihazdan işlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Bulut Altyapısı

Ege Adisyon bulut bilişim altyapısı sayesinde bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinden tüm bilgilerinize anlık olarak erişebilirsiniz.

Aklınızda Sorular mı var?

Merak ettiğiniz herşeyi bizlere sorabilirsiniz. Müşterimiz olmak zorunda değilsiniz. Önceliğimiz sizleri memnun edebilmek ve sonrasında kazanabilmektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

 • Bulut Adisyon Sistemi nedir?

  Kurulum ve sunucu gerektirmeden, üyelik sistemi yani abone sistemi ile kullanılabilen, yeni nesil, hızlı, kolay kullanım ve güvenli sistemlere Bulut Tabanlı Sistem denir. Ege Adisyon ile işletmenizin anlık grafiklerini dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz. Üstelik Bulut Tabanlı sistemler sayesinde verileriniz daima güvende kalır.

 • Adisyo, Bulut Tabanlı Pos Sistemi olduğundan yatırım maliyeti gerektirmez. Sadece kullandığınız süre boyunca ay ay ödersiniz. Herhangi bir cihaz üzerinden üyelik oluşturabildiğinizden donanım maliyeti de gerektirmez. Kolay arayüz sayesinde herhangi bir eğitim gerektirmeden dakikalar içinde işletmenizi Adisyo ile yönetmeye başlayabilirsiniz.

 • Ege Adisyon sizleri kağıt, kalem, hesap makinesi gibi hataya ve zaman kaybına sebep olan birtakım uğraşlardan kurtarır. Ayrıca detaylı rapor sayesinde sizi gün sonunda saatlerce hesap kitap yapma derdinden de kurtardığı gibi işinizin su gibi akmasını sağlar. İşyeri içerisindeki mutfak, masa, sipariş, gel-al ve paket servislerinizi de tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız ekran veya yazıcı ile mutfak süreçlerinizi sistematik olarak yönetebilir, gelişmiş raporlama ve analiz seçenekleri ile günün sonunda işletmenizin karlılığını ölçeklendirebilirsiniz.

 • Ege Adisyon 'u herhangi bir kısıtlama olmadan 10 gün boyunca deneyebilirsiniz. 10 günlük deneme süresi Ege Adisyon'un bu kulvarda en büyük projesidir. Bu süre boyunca Ege Adisyon 'un işyerinize katacağı değer ve farklılıkları sizler deneyimleyebilirsiniz.

 • Ege Adisyon Sistemini, herhangi bir laptop, pc, tablet veya cep telefonu ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu da size işletmenizi kolayca yönetme imkanı sağlar. Bir bilgisayar, tablet veya yazıcı ihtiyacınız olduğunda, destek ekibimiz, işletmenizin gereksinimlerini karşılayacak donanım entegrasyonu konusunda size rehberlik edecektir.

 • Ege Adisyon ile hem işletme içerisindeki masa, qr menüden gelen siparişler, gel-al ve paket siparişlerinizi hem de dışarıdan gelen siparişlerinizi tek ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ege Adisyon olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Hemen bize ulaşın ve Ege Adisyon 'un size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

Adresimiz:

Pınarönü mah. Yeşilfırın sok. No:5/B Şarkışla/SİVAS

Telefon:

0 346 512 69 71

Yükleniyor...
Mesajınız iletildi! Teşekkürler...