ege adisyon'da %57'e varan indirim fırsatını kaçırma! 0346 512 69 71 ya da Demo İste
#1 Kurulum ve bakım ücreti yok!

Tüm Özelliklerimiz

BENZERSİZ ÖZELLİKLERİMİZ İLE TANIŞIN

İş hayatınızın stresli, zor ve oldukça yoğun olduğunu biliyoruz. Tam bu noktada sizin için işlerinizi kolaylaştıracak Ege Adisyonu öneriyoruz. Benzersiz özelliklerimizle yoğun ve stresli iş hayatınızda, işletmenizin verimliliğini artırarak işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

adisyon garson çağırma sistemi, garson çağırma modülü, yeni nesil adisyon garson çağırma

EN YENİ TEKNOLOJİ İLE
SON MODEL EGE ADİSYON

Ege Adisyon ile
Daha Hızlı Hizmet Sunun.İşletmenizin gücünü artıracak, müşteri memnuniyetini geliştirecek ve
hizmetlerinizi kolayca sunmanızı sağlayacak özellikleri sizin için tek bir programda topladık..

TÜM ÖZELLİKLERİMİZE GÖZ ATIN

Ege Adisyon, ihtiyacınız olan yenilikçi çözümleri en son teknoloji ile sunar.

 • Bulut Adisyon

  Ege Adisyon, İşletmenizden uzakta olsanız dahi işletmenizde gerçekleşen tüm süreçleri kontrol edebilmeyi, inceleyip analiz etme imkanı sunuyor.

 • Son teknolojiler ile geliştirmilmiş Dijital QR Menümüz ile QR Kod üzerinden sipariş işlemleri ve garson talebi işlemleri gerçekleşmektedir. Müşterilerinizin gözlerini kamaştıracak, ürünlere karşı iştahlarını arttıracak mükemmel tasarım. Ege Adisyon Dijital Qr Menü işletmenizi sürekli olan menü masraflarından kurtarırken zaman tasarrufu sağlar. Aynı zamanda daha estetik ve sürekli güncel bir menü sağlayarak müşteri memnuniyetinizi artırır ve işletmenizin rekabet potansiyelini güçlendirir.

 • Artık garsona seslenmeye son veriyoruz! Müşterileriniz oturduğu yerden Qr Kodu okutarak "Garson Çağır" butonu ile masalarına garson talebinde bulunabilecekler. Böylelikle müşteri memnuniyeti sağlanırken işletmenizinde büyüyüp gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 • Ege Adisyon' un siz değerli kullanıcıları için geliştirmiş olduğu Yeni Nesil Dijital QR Menü Üzerinden Sipariş Sistemi, işletmenizde daha hızlı hizmet sunma olanağı sağlarken aynı zamanda müşterilerinizin memnuniyet oranının artmasında etkili bir çözüm sunar. QR Menü Sipariş Sistemi sayesinde müşterilerin bekleme süreleri minumuma iner ve mutfak personelleriniz gelen siparişlerle vakit kaybetmeden çalışmasını hızlandırır.

 • Ege Adisyon, salon ve paket siparişlerinizi ayırabilmeniz ve mutfaktaki tüm karmaşaları gidermeniz için etkili bir çözüm sunuyor. Mutfak personelleriniz, mutfak ekranlarından gelen siparişleri salon veya paket olarak görüp çalışmalarına başlar ve müşteri iletişimi korunarak çok hızlı bir hizmet çözümü oluşur.

 • Ege Adisyon ile nakit, kredi kartı ve versiye satış işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ege Adisyon ile tüm personellerinize kontrolünüz altında ihtiyacı duyulan yetkileri verebilirsiniz. İade, ikram, masa iptali, iskonto gibi yetkileri istediğiniz personellere tanımlayarak işletmenizdeki tüm süreçleri hızlandırabilir, analiz ve raporlamayı daha verimli hale getirebilirsiniz.

 • Ege Adisyon ile dilediğiniz kadar personel ekleyebilir, eklenen personeller üzerinde tüm değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ege Adisyon, işletmenizi mutfaklarda yazıcı kullanmaya zorlamaz. Aksine işletmeleri gereksiz yazıcı ve kağıt masraflarından kurtarmayı amaç edinerek geliştirilmiştir. Mutfaklarda masraflı yazıcı ihtiyacınızın yerine daha hızlı ve verimli çözümler sunabilmeniz için tablet, monitör, laptop all in one gibi sistemler öneriyoruz.

 • Ege Adisyon, İşletmenizdeki sipariş süreçlerinizin hızlanması için mutfaklarda ürün/kategori bölme işlemlerini yapabilmenize imkan tanır. Örnek olarak ızgara siparişleriniz sadece ızgara mutfaklarında, çorba siparişleriniz çorba mutfaklarda, fırınlı siparişleriniz yalnızca fırın mutfaklarında görüntülenir. Birden fazla mutfaklar için geliştirilmiş bu sistem ile daha hızlı hizmet vererek mutfaktaki tüm karmaşalara son verebilirsiniz.

 • Ege Adisyon Stok Takip Modülü ile mevcut ürünlerinizin stok durumunu anlık takip edebilirsiniz. Böylece olası aksaklıkların yaşanmaması için sürekli ürün sayımı yapmanıza gerek kalmaz. Basit stok yapısıyla adetli ürünlerinizi kolayca sisteme girebilir ve yine adetli şekilde tükenmek üzere olan ürünlerinizi görebilirsiniz.

 • Ege Adisyon ile günlük, haftalık, aylık, yıllık veya dilediğiniz iki tarih ve iki saat aralığında detaylı ciro raporu oluşturabilirsiniz. Ege Adisyonun size sunduğu raporlar ile işletmenizin performansını izlemenize ve analiz etmenize yardımcı olur.

 • Sipariş Hazır: QR Menü'den verilip onaylanan siparişler veya personellerin aldığı siparişler mutfak ekranına düşüp hazırlanmasıyla birlikte masa, paket servis veya gel-al siparişleri hazırlandıktan sonra "Hazırlandı" butonu kullanılmasıyla garsonların terminallerine siparişlerin servis edilmeye ve paket servislerin teslimata hazır olduğu bilgisi gider veya gel-al bekleyen müşteriler verilen siparişin hazır olduğunu görür ve siparişini alır.

  Sipariş Servis Edildi: Hazırlanan siparişin mutfaktan çıkmasıyla birlikte "Servis Edildi" butonu kullanılarak servis edilmiş sipariş, mutfak ekranından kalkar. Böylelikle hazırlanacak ve teslim edilecek siparişlerin takibi kolayca yapılır. Mutfaktaki karmaşalara son vererek hızlı hizmet için çözüm oluşur.

 • Ege Adisyon ile masa ve sipariş süreçleri karmaşasına elveda deyin. Masa renklendirme modülü ile işletmenin sipariş süreçlerinde hızlı ve verimli çözümler sunuyoruz.

  - Şeffaf Masa: Boş masa anlamına gelmektedir.
  - Kırmızı Masa: Masada yeni sipariş olduğu anlamına gelmektedir.
  - Turuncu Masa: Masa siparişinin servis edilmeye hazır olduğu anlamına gelmektedir.
  - Yeşil Masa: Masa siparişinin servis edildiği ve bekleyen başka siparişi olmadığı anlamına gelmektedir.
  - Mavi Masa: Masanın rezervasyon sürecinde olduğu anlamına gelmektedir.

 • Ege Adisyon ile masalarınızı müşterilerinize rezerve ederek kaliteli hizmet sunabilirsiniz. İstenilen masayı müşteri bilgileri ile tarih ve saat ekleyerek ilgili müşteriye rezerve ederek farklı müşteri siparişlerine kapatabilirsiniz.

 • Ege Adisyon ile tüm sipariş sürecindeki masayı bir başka masaya taşımak çok kolay. Geliştirilmiş masa taşıma sistemimiz masa kontrolünü tüm masaların kontrolü ellerinizde.

 • Ege Adisyon ile işletmenizdeki masaların ve paket servis bölümünün anlık doluluk oranını ekranlarınızdan takip edebilirsiniz.

 • Ege Adisyon, işletmenizdeki yeni sipariş işlemlerini sesli olarak bildiriyor. Personeller siparişleri farkedip "Görüldü" butonuna basana kadar sesli uyarı devam ederek işletmenizdeki sipariş süreci işlemlerini hızlandırmanız için etkili çözüm sunmuş oluyor.

 • Ege Adisyon'da herhangi bir kısıtlama yok! Dilediğiniz kadar masa oluşturabilir, dilediğiniz kadar oluşturmuş olduğunuz bölgelere dağılımını yapabilirsiniz. Ege Adisyon'da asla ekstra bir ücret talebi bulunmamaktadır.

 • Ege Adisyon, işletmenizi tek bir cihaz kullanmaya zorlamaz. Ege Adisyon tüm cihazlarla %100 uyumlu olarak çalışır. Tablet, Notebook, Masa Üstü, All in one, Telefon gibi sistemleri kullanabilirsiniz.

Aklınızda Sorular mı var?

Merak ettiğiniz herşeyi bizlere sorabilirsiniz. Müşterimiz olmak zorunda değilsiniz. Önceliğimiz sizleri memnun edebilmek ve sonrasında kazanabilmektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

 • Bulut Adisyon Sistemi nedir?

  Kurulum ve sunucu gerektirmeden, üyelik sistemi yani abone sistemi ile kullanılabilen, yeni nesil, hızlı, kolay kullanım ve güvenli sistemlere Bulut Tabanlı Sistem denir. Ege Adisyon ile işletmenizin anlık grafiklerini dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz. Üstelik Bulut Tabanlı sistemler sayesinde verileriniz daima güvende kalır.

 • Adisyo, Bulut Tabanlı Pos Sistemi olduğundan yatırım maliyeti gerektirmez. Sadece kullandığınız süre boyunca ay ay ödersiniz. Herhangi bir cihaz üzerinden üyelik oluşturabildiğinizden donanım maliyeti de gerektirmez. Kolay arayüz sayesinde herhangi bir eğitim gerektirmeden dakikalar içinde işletmenizi Adisyo ile yönetmeye başlayabilirsiniz.

 • Ege Adisyon sizleri kağıt, kalem, hesap makinesi gibi hataya ve zaman kaybına sebep olan birtakım uğraşlardan kurtarır. Ayrıca detaylı rapor sayesinde sizi gün sonunda saatlerce hesap kitap yapma derdinden de kurtardığı gibi işinizin su gibi akmasını sağlar. İşyeri içerisindeki mutfak, masa, sipariş, gel-al ve paket servislerinizi de tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız ekran veya yazıcı ile mutfak süreçlerinizi sistematik olarak yönetebilir, gelişmiş raporlama ve analiz seçenekleri ile günün sonunda işletmenizin karlılığını ölçeklendirebilirsiniz.

 • Ege Adisyon 'u herhangi bir kısıtlama olmadan 10 gün boyunca deneyebilirsiniz. 10 günlük deneme süresi Ege Adisyon'un bu kulvarda en büyük projesidir. Bu süre boyunca Ege Adisyon 'un işyerinize katacağı değer ve farklılıkları sizler deneyimleyebilirsiniz.

 • Ege Adisyon Sistemini, herhangi bir laptop, pc, tablet veya cep telefonu ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu da size işletmenizi kolayca yönetme imkanı sağlar. Bir bilgisayar, tablet veya yazıcı ihtiyacınız olduğunda, destek ekibimiz, işletmenizin gereksinimlerini karşılayacak donanım entegrasyonu konusunda size rehberlik edecektir.

 • Ege Adisyon ile hem işletme içerisindeki masa, qr menüden gelen siparişler, gel-al ve paket siparişlerinizi hem de dışarıdan gelen siparişlerinizi tek ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ege Adisyon olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Hemen bize ulaşın ve Ege Adisyon 'un size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

Adresimiz:

Pınarönü mah. Yeşilfırın sok. No:5/B Şarkışla/SİVAS

Telefon:

0 346 512 69 71

Yükleniyor...
Mesajınız iletildi! Teşekkürler...