ege adisyon'da %57'e varan indirim fırsatını kaçırma! 0346 512 69 71 ya da Demo İste
#1 Kurulum ve bakım ücreti yok!

Dijital QR Menü

HIZLI VE KURULUM GEREKTİRMEZ

QR Menü, Restoran, Kafe, Otel, Bar, Çay bahçesi ve benzeri işletmelerin menülerini dijital ortama aktararak qr kod teknolojisi sayesinde online ortamda kullanıma sunan gelişmiş, hijyenik, ve pratik bir online temassız menü sistemidir.

dijital qr menu, sivas qr menu, şarkışla qr menu, adisyon qr menu

TEMASSIZ QR MENÜ İLE
SATIŞLARI ARTTIRIN

Ege Adisyon Kalitesiyle
Yeni nesil Digital QR Menü ile tanışın.Ege Adisyon Dijital Qr Menü işletmenizi sürekli olan menü masraflarından kurtarırken
zaman tasarrufu sağlar. Aynı zamanda daha estetik ve sürekli güncel bir menü sağlayarak
müşteri memnuniyetinizi artırır ve işletmenizin gücüne güç katar...


Ege Adisyon ile Müşterilerinizi Memnun Ederek Kazanın


Müşteri Beklemez - Ne kadar yoğun olursanız olun müşteriler garsonu beklemez! Tek tıklamayla menüye eriştiren hızlı hizmet.

Mükemmel Tasarım - Müşterilerinizin gözlerini kamaştıracak, ürünlere karşı iştahlarını arttıracak mükemmel tasarım.

Ege Adisyon Dijital QR Menü ile Kusursuz Hizmet


Eskiyen Menülere Son - Zamanla kirlenen ve bozulan, her değişiklikte ekstra para verdiğiniz eski menülere son. El değmeden hizmet.

Uygulama Gerektirmez - Müşterileriniz ayrı bir uygulama indirmeden işletmenizin QR kod menüsünü kolayca inceleyebilir.

QR Menü'den Sipariş ve Garson Çağırma Modülü


Garson Çağırma - Müşterileriniz artık Qr Kod ile masaya garson isteyebilecek! Garsona seslenmeye son! Tek dokunuşla garson talebi.

QR Menü'den Sipariş - Temassız menü ile sipariş sürecinizi hem çalışanlarınız, hem de misafirleriniz için çok daha güvenli ve hijyenik hale getirin.

Sivas qr menü, kayseri qr menü, şarkışla qr menü

Aklınızda Sorular mı var?

Merak ettiğiniz herşeyi bizlere sorabilirsiniz. Müşterimiz olmak zorunda değilsiniz. Önceliğimiz sizleri memnun edebilmek ve sonrasında kazanabilmektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

  • Bulut Adisyon Sistemi nedir?

    Kurulum ve sunucu gerektirmeden, üyelik sistemi yani abone sistemi ile kullanılabilen, yeni nesil, hızlı, kolay kullanım ve güvenli sistemlere Bulut Tabanlı Sistem denir. Ege Adisyon ile işletmenizin anlık grafiklerini dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz. Üstelik Bulut Tabanlı sistemler sayesinde verileriniz daima güvende kalır.

  • Adisyo, Bulut Tabanlı Pos Sistemi olduğundan yatırım maliyeti gerektirmez. Sadece kullandığınız süre boyunca ay ay ödersiniz. Herhangi bir cihaz üzerinden üyelik oluşturabildiğinizden donanım maliyeti de gerektirmez. Kolay arayüz sayesinde herhangi bir eğitim gerektirmeden dakikalar içinde işletmenizi Adisyo ile yönetmeye başlayabilirsiniz.

  • Ege Adisyon sizleri kağıt, kalem, hesap makinesi gibi hataya ve zaman kaybına sebep olan birtakım uğraşlardan kurtarır. Ayrıca detaylı rapor sayesinde sizi gün sonunda saatlerce hesap kitap yapma derdinden de kurtardığı gibi işinizin su gibi akmasını sağlar. İşyeri içerisindeki mutfak, masa, sipariş, gel-al ve paket servislerinizi de tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız ekran veya yazıcı ile mutfak süreçlerinizi sistematik olarak yönetebilir, gelişmiş raporlama ve analiz seçenekleri ile günün sonunda işletmenizin karlılığını ölçeklendirebilirsiniz.

  • Ege Adisyon 'u herhangi bir kısıtlama olmadan 10 gün boyunca deneyebilirsiniz. 10 günlük deneme süresi Ege Adisyon'un bu kulvarda en büyük projesidir. Bu süre boyunca Ege Adisyon 'un işyerinize katacağı değer ve farklılıkları sizler deneyimleyebilirsiniz.

  • Ege Adisyon Sistemini, herhangi bir laptop, pc, tablet veya cep telefonu ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu da size işletmenizi kolayca yönetme imkanı sağlar. Bir bilgisayar, tablet veya yazıcı ihtiyacınız olduğunda, destek ekibimiz, işletmenizin gereksinimlerini karşılayacak donanım entegrasyonu konusunda size rehberlik edecektir.

  • Ege Adisyon ile hem işletme içerisindeki masa, qr menüden gelen siparişler, gel-al ve paket siparişlerinizi hem de dışarıdan gelen siparişlerinizi tek ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ege Adisyon olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Hemen bize ulaşın ve Ege Adisyon 'un size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

Adresimiz:

Pınarönü mah. Yeşilfırın sok. No:5/B Şarkışla/SİVAS

Telefon:

0 346 512 69 71

Yükleniyor...
Mesajınız iletildi! Teşekkürler...