ege adisyon'da %57'e varan indirim fırsatını kaçırma! 0346 512 69 71 ya da Demo İste
#1 Kurulum ve bakım ücreti yok!

Kurulum Gerektirmeyen

YENİ NESİL BULUT ADİSYON SİSTEMİ

Ege Adisyon; cafe, restoran, pastane, oteller vb. işletmeler için üretilmiş, işletmecinin dostu, kolay kullanışlı Online Adisyon Programı ve QR Menü sistemidir. Dakikalar içerisinde ürünlerini ekle, kullanmaya başla!

yeni nesil cafe restoran adisyon sipariş programı, yazılımı, otomasyonu

EGE ADİSYON İLE TANIŞIN

İşletmenizin Tüm İhtiyaçlarını Ege Adisyon ile Yönetin

 • Ege Adisyon eğitim gerektirmez. Hızlı kurulum kolay kullanım.
 • İster tablet, ister telefon! Tüm cihazlardan kullanabilme imkanı sunuyoruz.
 • Ege Adisyon ile işlemlerinizin her verisi bulut tabanımızda güvende!

Ege Adisyon Sistemi ve QR Dijital Menü Yazılımı gelişmiş bir dünyada ihtiyacınız olan yenilikçi çözümleri en son teknoloji ile sunar. Tüm cihazlarda çalışır sistemin esnekliği ve avantajlarını sunmakla kalmaz, sizi altyapı yatırımlarından kurtarır. Sezgisel tasarımı sayesinde kolay öğrenilir, Eğitim maliyeti ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Sizi Arayalım mı?

İş hayatının zor ve stresli olduğunu biliyoruz. Sizin için işinizi kolaylaştıran Ege Adisyonu Öneriyoruz.

İşletmenizin gücünü artıracak, müşteri memnuniyetini geliştirecek ve hizmetlerinizi kolayca sunmanızı sağlayacak özellikleri sizin için tek bir programda topladık.

 • 01 Dijital QR Menü

  Ne kadar yoğun olursanız olun müşteriler garsonu beklemez! Tek tıklamayla menüye eriştiren hızlı hizmet. Hizmet kalitenizi geliştirin, müşterilerinizi memnun ederek gelirinizi arttırın.


  Daha Fazla Bilgi
 • Artık garsona seslenmeye son veriyoruz! Müşterileriniz oturduğu yerden Qr Kodu okutarak "Garson Çağır" butonu ile masalarına garson talebinde bulunabilecekler.


  Daha Fazla Bilgi
 • Müşterileriniz Qr Menü'nüzde inceleme yaparken aynı zamanda siparişini kendi oluşturabilir ve sisteme gönderebilir. Müşterileriniz QR kod okutarak menüye erişir ve siparişler direk sizin ekranınıza düşer.


  Daha Fazla Bilgi
 • İşletmenizde olası aksaklıkların yaşanmaması için sürekli ürün sayımı yapmanıza gerek yok. Ege Adisyon' da tüm ürünlerinizin miktarını doğrudan takip edin. Doğru ve etkili stok kontrolü ile işletmenizin maliyetlerini azaltın, müşteri memnuniyetini arttırarak satışlarınızı optimize edin.


  Daha Fazla Bilgi
 • Mutfak personelleri, yeni gelen siparişleri bildirim sesi ile birlikte ekrandan takip edebilir. Siparişler mutfak personelleri tarafından hazırlandığında "Hazırlandı" butonunu kullanarak garsonlara servis için bilgi gönderebilir. Mutfaktan çıkan sipariş için ise "Servis edildi" butonuna basılır ve mutfak erkanından ilgili masanın siparişi düşer. Böylece bekleyen ve servis edilecek olan siparişlerin takibi kolayca yapılır. Mutfak personelleri gelen siparişi görür ve sipariş için çalışmasını yapar. Aynı zamanda Ege Adisyon sizi mutfakta sadece yazıcı kullanmaya zorlamaz. İsterseniz mutfakta tablet, laptop, pc, all in one kullanabilirsiniz.


  Daha Fazla Bilgi
 

Abartmıyoruz! Biz bu kulvarın en iyi Adisyon ve Dijital QR Menü Yazılımıyız.

Ege Adisyom; Gelişmiş bir dünyada ihtiyacınız olan yenilikçi çözümleri en son teknoloji ile sunar. Tüm cihazlarda çalışır sistemin esnekliği ve avantajlarını sunmakla kalmaz, Sizi altyapı yatırımlarından kurtarır. Sezgisel tasarımı sayesinde kolay öğrenilir, Eğitim maliyeti ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

TÜM CİHAZLARLA UYUMLULUK 100%
BULUT TABAN 100%
KOLAY KULLANIM 99%
HIZLILIK 90%

NEDEN BİZ?

Ege Adisyon %100 İşletme Dostu!Eğitim gerektirmeden, ürünlerinizi tanımlar ve dakikalar içinde sipariş almaya başlarsınız. Ege Adisyon ile günlük, haftalık, aylık, yıllık, iki tarih arası ve saat arası olarak yapmış olduğunuz tüm satışlarınızın takibini yapabilirsiniz.

Uygun Yatırım Malilyeti

Ege Adisyonu kullanmak için lisans satın almanız gerekmez. Abonelik/üyelik sistemi sayesinde aylık veya yıllık olarak ödersiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Ege Adisyon herhangi bir eğitim gerektirmez. Hızlı ve kullanışlı arayüzü ile dakikalar içerisinde tecrübe kazandırır.

Tüm Cihazlarla Uyumlu

Ege Adisyon, sizi tek bir cihaz kullanmaya zorlamaz. İnternet olan herhangi bir cihazdan işlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Bulut Altyapısı

Ege Adisyon bulut bilişim altyapısı sayesinde bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinden tüm bilgilerinize anlık olarak erişebilirsiniz.

Aklınızda Sorular mı var?

Merak ettiğiniz herşeyi bizlere sorabilirsiniz. Müşterimiz olmak zorunda değilsiniz. Önceliğimiz sizleri memnun edebilmek ve sonrasında kazanabilmektir.

FİYATLARIMIZ

Ege Adisyon, işletmenizin verimliliğini artırmak için en uygun fiyatlarla en iyi çözümleri sunmaya devam ediyor.

LİTE - Aylık Plan

350 ₺ yerine %57 İndirimli

149aylık ödeme

10 Gün Ücretsiz Dene
 • Dijital QR Menü
 • Garson Çağırma Modülü
 • QR Menü'den Sipariş
 • Stok Takibi
 • Detaylı Ciro Takibi
 • Sınırsız Kullanıcı
 • Sınırsız Personel
 • Personel Yetki Sistemi
Hemen Başla

PRO - Yıllık Plan

5400 ₺ yerine - %57 İndirimli

2299yıllık ödeme

10 Gün Ücretsiz Dene
 • Dijital QR Menü
 • Garson Çağırma Modülü
 • QR Menü'den Sipariş
 • Stok Takibi
 • Detaylı Ciro Takibi
 • Sınırsız Kullanıcı
 • Sınırsız Personel
 • Personel Yetki Sistemi
Hemen Başla

EGE ADİSYON AİLESİ

Mutlu müşterilerimizden seçtiğimiz yorumlar... Sizi de ailemiz arasında görmek istiyoruz.

Maraşlıoğlu Pastaneleri

Sn. Adnan

Basit arayüzü ve kullanışı bizi gerçekten çok etkiledi. Teşekkürler Ege Adisyon.

Lezzet Kebap

Ramazan ÖZKAZAN

Tüm işletmelere şiddetle tavsiye ediyorum. Bu kulvarın zirvesini fazlasıyla hak ediyor.

Fatih Döner & İskender

Sn. Mehmet

Gayet başarılı bir program. Aldıklarının karşılığını işletmeye fazlasıyla geri veriyorlar.

Royal Cafe & Restorant

Aydın COŞKUN

Kağıt kalemden, hesap kitap işlerinden kurtulduk çok şükür. Artık herşey sistemli.

EGE ADİSYON BLOG

Blog sayfamızdan güncel konulara ve haberlere göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

 • Bulut Adisyon Sistemi nedir?

  Kurulum ve sunucu gerektirmeden, üyelik sistemi yani abone sistemi ile kullanılabilen, kolay kullanım, güvenli, daha hızlı, yeni nesil ve sorunsuz sistemlere Bulut Tabanlı Sistem denir. Ege Adisyon ile işletmenizin anlık grafiklerini dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz. Üstelik Bulut Tabanlı sistemler sayesinde verileriniz daima güvende kalır.

 • Ege Adisyon 'u Restoranlar, Cafeler, Pizza Restoranları, Fast Food İşletmeleri, Burger Cafeler, Oteller, Pastaneler, Hamamlar, Toptancılar, Kıraathaneler ve yiyecek-içecek servis mekanları için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 • Ege Adisyon, Bulut Tabanlı Adisyon Sistemi olduğundan yatırım maliyeti gerektirmez. Kullanılan süre boyunca aylık olarak ödeme yaparsınız. Tüm cihazlarla uyumlu olmasından dolayı donanım maliyetinden de kurtulursunuz. Basit arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde eğitim gerektirmeden anında siparişleri alıp işletmenizin verimliliğini arttırmaya başlayabilirsiniz.

 • Ege Adisyon sizleri kağıt, kalem, hesap makinesi gibi hataya ve zaman kaybına sebep olan birtakım uğraşlardan kurtarır. Ayrıca detaylı rapor sayesinde sizi gün sonunda saatlerce hesap kitap yapma derdinden de kurtardığı gibi işinizin su gibi akmasını sağlar. İşyeri içerisindeki mutfak, masa, sipariş, gel-al ve paket servislerinizi de tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız ekranlar veya yazıcılar sayesinde gelen yoğun siparişilerin oluşturabileceği karmaşanın önüne geçerek, gelişmiş raporlama ve analiz seçenekleri ile günün sonunda işletmenizin potansiyelini tek ekrandan değerlendirebilirsiniz.

 • Ege Adisyon 'u 10 gün boyunca tamamen ücretsiz olarak, özgürce deneyebilirsiniz. Ege Adisyon'un bu kulvardaki en büyük zirvesi müşteriye sunduğu 10 günlük deneme sürecidir. Bu süre zarfında Ege Adisyon 'un işletmenize sağlamış olduğu verimliliği sizler de gözlemleyebilirsiniz.

 • Ege Adisyon Sistemini, internet bağlantısı olan tüm cihazlarla; laptop, pc, tablet veya cep telefonu ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. İşletmenizi tüm anlamda kolayca yönetme imkanından faydalanın.

 • Ege Adisyon ile hem işyeri içerisinden masa siparişleri, qr menüden gelen siparişler, gel-al ve paket siparişlerinizi hem de dışarıdan gelen siparişlerinizi tek ekrandan takip ederek kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ege Adisyon olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Hemen bize ulaşın ve Ege Adisyon 'un size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

Adresimiz:

Pınarönü mah. Yeşilfırın sok. No:5/B Şarkışla/SİVAS

Telefon:

0 346 512 69 71

Yükleniyor...
Mesajınız iletildi! Teşekkürler...