ege adisyon'da %57'e varan indirim fırsatını kaçırma! 0346 512 69 71 ya da Demo İste
#1 Kurulum ve bakım ücreti yok!

Mutfak Yönetimi

MUTFAKTAKİ KARMAŞAYA ELVEDA DEYİN

Ege Adisyon Mutfak Yönetimi Sistemi ile siparişlerinizi ayrıntılı olarak özel taleplerle birlikte, saniyeler içerisinde otomatik olarak sistem üzerinden mutfağa aktarılıyor. Böylelikle yanlış anlaşılan siparişler ve hatalı iletişimlerle birlikte tüm karmaşanın önüne geçilerek müşterilere zamanında ve mükemmel bir hizmet sunabilirsiniz.

adisyon mutfak ekranı, yeni nesil adisyon, şarkışla adisyon, sivas adisyon

MUTFAKTAKİ TÜM
KARMAŞALARA SON!

Ege Adisyon ile
Mutfak Hareketlerinizi Kolayca Yönetin.Ege Adisyon Mutfak Yönetimi Sistemi ile servis ve paket siparişlerinizi Mutfak Ekranından kolayca yönetin.
Bu şekilde en verimli hizmeti sağlayarak, işletmenizde ki tüm sipariş karmaşalarından kurtulmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.
Mutfak Yönentimi sayesinde siparişler gerçekleştiği anda saniyeler içerisinde mutfak ekranlarına iletilir ve mutfak personellerinin çalışma süreci başlar.
Mutfak ekipleri, tüm hareketleri ve tüm siparişleri tek bir ekrandan kontrol ederek çalışmalarını sipariş durumlarına göre başlatırlar.


Mutfak Yönetimi ile Tüm Siparişler Kontrol Altında


Ege Adisyon Mutfak Yönetimi Sistemi ile işletmenizdeki servis, paket ve gel al süreçlerine daha hızlı bir çözüm sunarak tüm mutfak karmaşalarını minumuma indirirsiniz. Sipariş işlemleri daha hızlı bir şekilde ilerleyerek zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Mutfak ekibinin yükü hafiflerken müşteri memnuniyeti artırılır.

adisyon mutfak ekranı, mutfak siparişi

Aklınızda Sorular mı var?

Merak ettiğiniz herşeyi bizlere sorabilirsiniz. Müşterimiz olmak zorunda değilsiniz. Önceliğimiz sizleri memnun edebilmek ve sonrasında kazanabilmektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

  • Bulut Adisyon Sistemi nedir?

    Kurulum ve sunucu gerektirmeden, üyelik sistemi yani abone sistemi ile kullanılabilen, yeni nesil, hızlı, kolay kullanım ve güvenli sistemlere Bulut Tabanlı Sistem denir. Ege Adisyon ile işletmenizin anlık grafiklerini dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz. Üstelik Bulut Tabanlı sistemler sayesinde verileriniz daima güvende kalır.

  • Adisyo, Bulut Tabanlı Pos Sistemi olduğundan yatırım maliyeti gerektirmez. Sadece kullandığınız süre boyunca ay ay ödersiniz. Herhangi bir cihaz üzerinden üyelik oluşturabildiğinizden donanım maliyeti de gerektirmez. Kolay arayüz sayesinde herhangi bir eğitim gerektirmeden dakikalar içinde işletmenizi Adisyo ile yönetmeye başlayabilirsiniz.

  • Ege Adisyon sizleri kağıt, kalem, hesap makinesi gibi hataya ve zaman kaybına sebep olan birtakım uğraşlardan kurtarır. Ayrıca detaylı rapor sayesinde sizi gün sonunda saatlerce hesap kitap yapma derdinden de kurtardığı gibi işinizin su gibi akmasını sağlar. İşyeri içerisindeki mutfak, masa, sipariş, gel-al ve paket servislerinizi de tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız ekran veya yazıcı ile mutfak süreçlerinizi sistematik olarak yönetebilir, gelişmiş raporlama ve analiz seçenekleri ile günün sonunda işletmenizin karlılığını ölçeklendirebilirsiniz.

  • Ege Adisyon 'u herhangi bir kısıtlama olmadan 10 gün boyunca deneyebilirsiniz. 10 günlük deneme süresi Ege Adisyon'un bu kulvarda en büyük projesidir. Bu süre boyunca Ege Adisyon 'un işyerinize katacağı değer ve farklılıkları sizler deneyimleyebilirsiniz.

  • Ege Adisyon Sistemini, herhangi bir laptop, pc, tablet veya cep telefonu ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu da size işletmenizi kolayca yönetme imkanı sağlar. Bir bilgisayar, tablet veya yazıcı ihtiyacınız olduğunda, destek ekibimiz, işletmenizin gereksinimlerini karşılayacak donanım entegrasyonu konusunda size rehberlik edecektir.

  • Ege Adisyon ile hem işletme içerisindeki masa, qr menüden gelen siparişler, gel-al ve paket siparişlerinizi hem de dışarıdan gelen siparişlerinizi tek ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ege Adisyon olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Hemen bize ulaşın ve Ege Adisyon 'un size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

Adresimiz:

Pınarönü mah. Yeşilfırın sok. No:5/B Şarkışla/SİVAS

Telefon:

0 346 512 69 71

Yükleniyor...
Mesajınız iletildi! Teşekkürler...