ege adisyon'da %57'e varan indirim fırsatını kaçırma! 0346 512 69 71 ya da Demo İste
#1 Kurulum ve bakım ücreti yok!

QR Menü Üzerinden Sipariş

MÜŞTERİLERİNİZ QR MENÜ'DEN SİPARİŞ VERSİN

Ege Adisyon' un siz değerli kullanıcıları için geliştirmiş olduğu Yeni Nesil Dijital QR Menü Üzerinden Sipariş Sistemi, işletmenizde daha hızlı hizmet sunma olanağı sağlarken aynı zamanda müşterilerinizin memnuniyet oranının artmasında etkili bir çözüm sunar.

qr menü üzerinden sipariş, yeni nesil qr menü, dijital qr menü, kayseri, sivas, şarkışla qr menü

DİJİTAL QR MENÜ ÜZERİNDEN
TEMAZSSIZ SİPARİŞ

Yenilikçi Çözümler ile
Daha Popüler OlunEge Adisyon Qr Menü'den Sipariş Modülü, İşletmenizdeki müşteri taleplerine en iyi şekilde
cevap verebilmeniz için hızlı bir çözümdür. QR Menü Sipariş Sistemi sayesinde müşterilerin bekleme süreleri minumuma iner
ve mutfak personelleriniz gelen siparişlerle vakit kaybetmeden çalışmasını hızlandırır.


Popüler Olun, Gelirlerinizi Artırın


Ne kadar yoğun olursanız olun müşteriler beklemez. Tek tıklamayla menüye eriştiren, garsonu beklemeden sipariş verdiren hizmet. Müşterilerinizin gözlerini kamaştıracak, ürünlere karşı iştahlarını arttıracak mükemmel tasarım. QR Menü üzerinden talep edilen siparişler personel onayından sonra adisyon ve mutfak çalışanlarına düşer. Müşteri iletişimi korunduğu gibi hızlı hizmet çözümü oluşur.

qr menü üzerinden sipariş, yeni nesil qr menü, dijital qr menü sipariş sistemi

Aklınızda Sorular mı var?

Merak ettiğiniz herşeyi bizlere sorabilirsiniz. Müşterimiz olmak zorunda değilsiniz. Önceliğimiz sizleri memnun edebilmek ve sonrasında kazanabilmektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

  • Bulut Adisyon Sistemi nedir?

    Kurulum ve sunucu gerektirmeden, üyelik sistemi yani abone sistemi ile kullanılabilen, yeni nesil, hızlı, kolay kullanım ve güvenli sistemlere Bulut Tabanlı Sistem denir. Ege Adisyon ile işletmenizin anlık grafiklerini dünyanın her yerinden takip edebilirsiniz. Üstelik Bulut Tabanlı sistemler sayesinde verileriniz daima güvende kalır.

  • Adisyo, Bulut Tabanlı Pos Sistemi olduğundan yatırım maliyeti gerektirmez. Sadece kullandığınız süre boyunca ay ay ödersiniz. Herhangi bir cihaz üzerinden üyelik oluşturabildiğinizden donanım maliyeti de gerektirmez. Kolay arayüz sayesinde herhangi bir eğitim gerektirmeden dakikalar içinde işletmenizi Adisyo ile yönetmeye başlayabilirsiniz.

  • Ege Adisyon sizleri kağıt, kalem, hesap makinesi gibi hataya ve zaman kaybına sebep olan birtakım uğraşlardan kurtarır. Ayrıca detaylı rapor sayesinde sizi gün sonunda saatlerce hesap kitap yapma derdinden de kurtardığı gibi işinizin su gibi akmasını sağlar. İşyeri içerisindeki mutfak, masa, sipariş, gel-al ve paket servislerinizi de tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız ekran veya yazıcı ile mutfak süreçlerinizi sistematik olarak yönetebilir, gelişmiş raporlama ve analiz seçenekleri ile günün sonunda işletmenizin karlılığını ölçeklendirebilirsiniz.

  • Ege Adisyon 'u herhangi bir kısıtlama olmadan 10 gün boyunca deneyebilirsiniz. 10 günlük deneme süresi Ege Adisyon'un bu kulvarda en büyük projesidir. Bu süre boyunca Ege Adisyon 'un işyerinize katacağı değer ve farklılıkları sizler deneyimleyebilirsiniz.

  • Ege Adisyon Sistemini, herhangi bir laptop, pc, tablet veya cep telefonu ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu da size işletmenizi kolayca yönetme imkanı sağlar. Bir bilgisayar, tablet veya yazıcı ihtiyacınız olduğunda, destek ekibimiz, işletmenizin gereksinimlerini karşılayacak donanım entegrasyonu konusunda size rehberlik edecektir.

  • Ege Adisyon ile hem işletme içerisindeki masa, qr menüden gelen siparişler, gel-al ve paket siparişlerinizi hem de dışarıdan gelen siparişlerinizi tek ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ege Adisyon olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Hemen bize ulaşın ve Ege Adisyon 'un size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

Adresimiz:

Pınarönü mah. Yeşilfırın sok. No:5/B Şarkışla/SİVAS

Telefon:

0 346 512 69 71

Yükleniyor...
Mesajınız iletildi! Teşekkürler...