CAFE, RESTORAN, PASTANE VE OTELLER İÇİN

Yeni Nesil Adisyon Sistemi!fırsat

Ege Adisyon Yazılımı cafe, restoran, pastane ve oteller için üretilmiş işletmecinin dostu, kolay ve kullanışlı bir adisyon programı ve QR Menü sistemidir. Yarım saat içinde ürünlerini ekle, kullanmaya başla! DEVAM ET

büyük ekran izle

Uzaktan Kurulum

* 30 dakikada kurulum! Hemen kullanmaya başlayın!

%100 İşletme Dostu

Ege ADİSYON İLE TANIŞIN!

Sınırsız bölge, masa, ürün ve personel ekleme avantajı.

Kolayca Satış Yapmaya Başlayın! - Ege Adisyon, ürün, menü ve kategorilerinizi kolayca tanımlayarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.

Ürünlere Dokunarak Sipariş Alın! - Ürünlere dokunarak kolayca sipariş alın, ürün seçeneklerini inceleyin, kategoriler arasında parmak uçlarınızla dolaşın.

Hesap Alma İşlemleri! - Masanın hesabını yazdırmak veya ödeme almak için tek dokunuşla masayı seçin. Ödemeleri nakit, kredi kartı, ticket vb. türlerde dilerseniz açıklama girerek alın.

Gelişmiş Rapor ve Analiz! - Günlük iş sürecinizin sonunda gün özeti, satışlar, tahsilat ve gün sonu vb. rapor ve analizleri içeren gelişmiş raporlama özellikleri sunuyoruz.

sivas-tokat-sarkisla-kayseri-yozgat-qr-menu sivas-tokat-sarkisla-kayseri-yozgat-adisyon-qr-menu
 şarkışla restoran cafe adisyonu

Garson Ekranı

"Ege Adisyonda şimdi indirim var!"

Kullanışlı arayüz ile garsonlarınızın eğitim almasına gerek yok! Adisyonumuzun sadece garson paneli özelliklerini kolay kullanımıyla birlikte garsonlarınıza sunuyoruz. Garsonlarınız, boş, dolu ve rezerve edilmiş masaları, masa siparişlerinin hazırlandığını ve masalara servis edilip edilmediğini kontrol edebilir. Bölge kontolü (alt kat, üst kat, bahçe teras, vb.), ürün ve sipariş tutarlarını görebilir. Yanlış alınan siparişi düzenleyebilir. Alınan sipariş içerisine daha sonra ilave sipariş girebilir.

Kasa Ekranı

"Ege Adisyonda şimdi indirim var!"

Kasa mutfak ekranıyla birlikte gelen siparişleri sesli bildirim ile anında görür. Masadan gelen sipariş görülene kadar sesli bildirim çalmaya devam eder. Hesabı kasa nakit, kredi kartı ve veresiye olarak alır. Alınan hesapla birlikte bilgi fişi yazdırıp müşteriye sunabilir. Paket servis ve dışarıya gidecek servislere açıklama bilgisi girebilir. Sipariş ve açıklama bilgilerini çıktı alıp kuryeye sunabilir. Gelen siparişlerin hazırlandığını veya masalara servis edilip edilmediğini kasa ekranından kontrol edebilir.. Aynı zamanda kasa ekranı sisteme sipariş girebilir.

adisyon-sivas-kayseri-yozgat
restoran programı

Mutfak Ekranı

"Ege Adisyonda şimdi indirim var!"

Mutfak personelleri, yeni gelen siparişleri bildirim sesi ile birlikte ekrandan takip edebilir. Siparişler mutfak personelleri tarafından hazırlandığında "sipariş hazır" butonunu kullanarak garsonlara servis için bilgi gönderebilir. Böylece bekleyen ve servis edilecek olan siparişlerin takibi kolayca yapılır. Gelen siparişi görür ve sipariş için çalışmasını yapar.

Patron Ekranı

"Ege Adisyonda şimdi indirim var!"

Sistemdeki tüm kontrol patrondadır. Patron bu ekrandan dilediği tüm bilgileri düzenleme, ekleme ve çıkarma yetkisine sahiptir. Bölge, masa, kategori ekleme, ürün ekleme ve fiyat bilgilerini düzenleme gibi işlemleri sadece patron ekranı yapabilir. Her garson için ayrı hesap oluşturabilir, birden fazla kasa hesabı ve mutfak hesabı açabilir veya patron yetkilerine sahip ekstra yönetici hesapları açabilir. Patron, günlük kaç masadan sipariş oluşturulduğunu ve masa detayını takip edebilir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık cirosunu sistemden takip edebilir. Ayrıntılı ciro takibi sistemimiz ile 2 tarih ve saat arası detaylı ciro raporu oluşturabilir.

tokat adisyon sistemi

Yeni nesil adisyon otomasyon yazılımı

Ege Adisyon' dan görüntüler.Adisyon Yazıcı

YENİ NESİL BİLGİ FİŞİ / HESAP FİŞİ

Ege Adisyon bütün termal yazıcılarla uyum sağlar. Siparişlerinizi dilediğiniz an yazdırabilir, hesabını masaya isteyen müşterilerinize ister siparişleri ile birlikte ister sonrasında bilgi fişini servis edebilirsiniz. Mutfak bölümünde görüntülü cihaz yerine sipariş çıktısı ilede kullanabilirsiniz.
Bilgi ve hesap fişinde detaylar belirtilmiştir. Masa numarası, müşteri siparişinin hangi tarih ve saatte gerçekleştiği, siparişin hangi garson tarafından alındığı bilgileri yer almaktadır.
Ege Adisyon' da bilgi veya hesap fişlerinde logonuz (üst kısımda), sloganınız (alt kısımda) olacaktır. Ayrıca bilgi fişine açıklama girip yazdırabilirsiniz.

YAZICI HEDİYE!

* Ege Adisyon'da "hediye yazıcı" kampanyasından yararlanmak için geç kalmayın..

cafe restoran pastane otel adisyon yazıcı

50K+ Yeni Nesil Adisyon Yazılımı

DİJİTAL QR MENÜ SİSTEMİ

7 MUTLU MÜŞTERİMİZİN YORUMU

Gerçek hikayeler, gerçek insanlar. Mutlu ailemizden dinleyin.

"sİzde aramıza katılın"

QR DİJİTAL MENÜ

Temassız QR Menü ile Satışları Arttırın.

Ege Adisyon kalitesi ile yeni nesil QR kod menü ile tanışın.

Müşteri Beklemez! - Ne kadar yoğun olursanız olun müşteriler garsonu beklemez! Tek tıklamayla menüye eriştiren hızlı hizmet.

Garson Çağırma Modülü - Müşterileriniz artık Qr Kod ile masaya garson isteyebilecek! Garsona seslenmeye son! Tek dokunuşla garson talebi!

Müşteri Siparişini Kendi Girsin! - Ege Adisyon QR Menü ile müşterileriniz kendi siparişlerini kendi girebilir. Dilediğiniz zaman aktif/deaktif yapabilirsiniz.

Mükemmel Tasarım! - Müşterilerinizin gözlerini kamaştıracak, ürünlere karşı iştahlarını arttıracak mükemmel tasarım.

Eski Menülere Son! - Zamanla kirlenen ve bozulan, her değişiklikte ekstra para verdiğiniz eski menülere son. El değmeden hizmet.

Müşteri İletişimi! - QR Menü ile talep edilen ürünler garsonunuz masada onayladıktan sonra adisyona düşer. Müşteri iletişimi korunur.

sivas-tokat-sarkisla-kayseri-yozgat-qr-menu sivas-tokat-sarkisla-kayseri-yozgat-adisyon-qr-menu

Ege Adisyon

Yeni Nesil Adisyon Yazılımı!

Saatler süren hesaplardan kurtulun! İşletmenizi tek bir hesaptan yönetin!

BASİT
HIZLI
AKILLI
HEMEN İLETİŞİME GEÇ